Pripučiamo batuto išmontavimas

 

1 žingsnis:Patikrinimas ir valymas

 

Prieš išleisdami orą iš batuto, apeikite batutą iš išorės ir patikrinkite, ar nėra sugadinimų, neįprastų nešvarumų ar pan. Tada įlipkite į vidų ir patikrinkite batuto vidų. Jeigu yra nešvarumų, iššluokite batutą minkšta šerių šluota arba pravalykite drėgna šluoste. Sunkiai pasiekiamus plyšius ties siūlėmis išsiurbkite rankiniu siurbliu. Galite naudoti įprastą siurblį su siauruoju antgaliu, jeigu neturite rankinio siurblio.

 

2 žingsnis: Oro išleidimas ir įtvirtinimųpašalinimas

 

Prieš išjungdami batutą, patikrinkite, ar jame nėra žmonių. Tada išjunkite oro pompą ir atriškite dirželius, kuriais oro pompos vamzdis pritvirtintas prie batuto pripūtimo alkūnės. Taip pat atsekite visus batuto užtrauktukus, taip palengvindami oro išėjimą iš batuto. Leiskite sukristi batutui. Tada ištraukite kuolelius aplink batutą.

Vaikščiokite (tik su kojinėmis) iš priekio į galą, likusį orą nukreipdami link batuto pripūtimo alkūnių ir atsegtų užtrauktukų.

 

3 žingsnis: Sulankstymas

 

Tinkamas sulankstymas ir tvirtas suvyniojimas yra būtini, siekiant, kad batutas nebūtų sugadintas transportavimo metu.

Šonus užlenkite į centrą, stengdamiesi kuo geriau juos išlyginti.

Dabar suimkite viršutinį galinį kampą ir atlenkite į batuto šoną. Nuo kitos sienos suimkite kitą viršutinį galinį kampą ir patraukite atgal įš oną, kad batuto galinė dalis pilnai išsitiesintų. Taip pat sulankstykite batuto priekinę dalį. Jeigu ant batuto priekio yra paveikslėlis, patraukite jį atgal. Patraukite atgal kampus kiekvienoje priekinės dalies pusėje, kad išlygintumėte kraštą. Vieną šoną užlenkite į vidurį taip, kad kita pusė uždengtų pirmąją.

 

4 žingsnis:Vyniojimas

 

Pradėkite vynioti batutą nuo priekinės dalies. Stumkite ir tiesinkite batutą, kad galėtumėte jį tvirtai suvynioti. Jeigu įmanoma, paprašykite, kad kas nors eitų priešais, kad orą nustumtumėte į batuto galą. Stumkite suvyniotą ritinį, eidami pirmyn. Bus lengviau, jeigu kas nors eis prieš pat jus. Diržus pakiškite po batutu ir suriškite/ įtempkite diržus kaip įmanoma stipriau. Apverskite batutą ant ritinio galo ir po juo pakiškite rankinį vežimėlį pervežimui. Arba paimkite batutą  tvirtai rankomis ir nuneškite į transporto priemonę.